Tumgik
bulkycargoz · 2 years
Text
Lielgabarīta pārvadājumi un to izaicinājumi
Lielākā daļa šo masu pārvadātāju veidu (Handymax un Supramax) ir netiešas Austrumāzijas kuģu būvētavas, galvenokārt Japānā, Dienvidkorejā un Ķīnā. Panamax beramkravu pārvadātāji Panamax transportieri ir galvenās klases pārvadātāji, kas attiecas uz  negabarīta kravu pārvadājumi īstu topogrāfisku ierobežojumu. Lai pārliecinātos, ka tie ir paredzēti ievietošanai bļodās un slēdzenēs visā Panamas kanālā Centrālamerikā. Šādā veidā šīm laivām ir precīzi aspekti, kas tām jāpielāgo.
Tumblr media
Panamax kuģu lielākajam garumam jābūt 294,13 m (965 pēdas), stabam (vai platumam), iespējams, jābūt 32,31 m (106 pēdas), un iegrime nedrīkst pārsniegt 12,04 m (41,2 pēdas). Attiecīgi tie var ietilpt no 60 000 līdz 80 000 DWT sausās masas kravām, padarot tos par vienu no lielākajiem sausās masas pārvadātājiem un par lielāko klasi šajā rakstā.
Sākot ar 2014. gadu, jaunos slūžu un kanālu izmēros tiek ņemtas vērā lielākas laivas, ko sauc par New Panamax vai Post Panamax. Pēc tam tiem ir jauni, ekstrēmākie aspekti, un tie var būt piemēroti kuģiem, kuru garums ir līdz 366 m (1200 pēdas), 49 m (160,7 pēdas) šahta un 15,2 m (49,9 pēdas). Pagaidām nav daudz Post Panamax kuģu, īpaši masveida kravu pārvadājumiem, taču to kravu slodze var pārsniegt 100 000 DWT.
No AgFlow informācijas par kravnesības tonnāžu ir iespējams uztvert, kā tas kontrastē, un, cik vien iespējams, norādīts 1. attēlā. Protams, dažu Bulk Coaster kravu apjoms var būt vairākkārt lielāks par vidējo. Turklāt, cik vien iespējams, īsti nesaskaņojiet, līdzīgi kā Panamax transportieriem ir mazāks svars. Tas liek domāt par vientuļām starpsienām.
Dažas citas gudras perspektīvas attiecībā uz informāciju ir produktu un preču valstu izplatīšana masu pārvadātāju veidiem. Eksporta valsts izplatīšanai 5. attēlā ir salīdzinoša dispersija starp Handymax, Supramax un Panamax masu transportieriem. Tas nosaka, ka gan Handymax, gan Supramax kuģiem ir līdzīgas formas, un tas nosaka salīdzināmu topogrāfisko iekļaušanu. Datu kopa arī parāda, ka visa AgFlow pieejamā informācija masveida piekrastes pārvadātājiem sākas no trim dažādām valstīm, īpaši no Krievijas, Ukrainas un Kazahstānas. Tas liecina, ka šie Coaster kuģi, visticamāk, strādā kabotāžas apmaiņā Melnajā un Kaspijas jūrā.
Lai gan šī informācija un šīs likmes nav tiešas, tās atklāj atšķirību dažādu masu pārvadātāju izmantošanā. Turklāt kravu tarifi svārstās arī atkarībā no masu pārvadātāju veidiem Laikrindas 4. attēlā, kas papildus attēlotas šajā AgFlow rakstā, parāda izmaksu sadalījumu starp dažāda veida masu pārvadātājiem. Likumsakarīgi, jo lielāks kuģis, jo augstākas izmaksas. Tomēr šī komandķēde netiek īsti ņemta vērā, aplūkojot divus mainītos produktu portus pēc grafika. Līdz ar to ir iespējama labāka izpilde.
1 note · View note